Wiadomości Branżowe Zdrowie

Będzie soczyście!

Uważasz, że przygotowywanie soczystych mięs nie jest ani proste, ani szybkie? Fix Knorr Soczysta Karkówka z warzywami sprawi, że zmienisz zdanie. Pomoże ci on przyrządzić smaczną soczystą wieprzowinę szybko i wygodnie. Amatorzy mięsnych

Uważasz, że przygotowywanie soczystych mięs nie jest ani proste, ani szybkie? Fix Knorr Soczysta Karkówka z warzywami sprawi, że zmienisz zdanie. Pomoże ci on przyrządzić smaczną soczystą wieprzowinę szybko i wygodnie. Amatorzy mięsnych uczt będą zachwyceni!

Prosty sposób na wyjątkowy obiad

Kucharze Knorr wiedzą, jak ważne jest przygotowywanie pełnych ciepłych posiłków każdego dnia, aby cała twoja rodzina miała energię do pracy, nauki, zabawy. Dlatego stworzyli Fix Knorr Soczysta Karkówka z warzywami, która pomoże ci przyrządzić kompletny obiad nawet wtedy, gdy w ciągu tygodnia nie masz zbyt wiele czasu na gotowanie. W niedługim czasie przygotujesz pełne danie na bazie świeżych produktów: mięsa, ziemniaków i innych warzyw. Użyjesz do tego tylko jednego naczynia – składniki dania  wymieszaj po prostu z Fixem Knorr Soczysta Karkówka z warzywami. Już nie musisz osobno gotować ziemniaków ani zastanawiać się, co podać do mięsa! Dzięki specjalnej dołączonej torebce karkówka będzie się piec we własnym sosie, co zmniejszy ilość używanego tłuszczu, a pieczenie będzie trwało krócej. Od razu masz też przyrządzony sos do warzyw. Czekając na gotowe kompletne danie, możesz spędzić czas z rodziną. Koniec z godzinami spędzonymi w kuchni! 

Będzie miękko! Będzie soczyście!

Fix Knorr Soczysta Karkówka z warzywami pozwoli ci także rozwiązać największy problem – już żaden z domowników nie zarzuci ci, że mięso jest suche. Dzięki pieczeniu w specjalnej torebce karkówka będzie miękka i niezwykle soczysta, zachowa swój aromat i składniki odżywcze. Rodzina odkryje na nowo tradycyjną karkówkę i doceni nieznany wcześniej smak. Fix Knorr Soczysta Karkówka z warzywami to bowiem sprawdzona unikalna kompozycja ziół, przypraw i aromatu dymu wędzarniczego. Powstała ona pod okiem ekspertów – kucharzy Knorr. Produkt nie zawiera dodatku konserwantów, sztucznych barwników i glutaminianu sodu.

A to już wiesz?  Nowe lodówki Grand firmy Samsung z technologi? SpaceMax

Oryginalnie i smacznie na co dzień

Jeśli twoim domownikom szczególnie smakuje wieprzowina, możesz im także zaserwować danie przygotowane na bazie Fixu Knorr Soczysta Karkówka z pieca – tak samo proste i szybkie. Pamiętaj, że z Fixami Knorr codziennie możesz gotować oryginalne obiady szybko, wygodnie i ekonomicznie. Fixy Knorr to gwarancja jakości za rozsądną cenę. Przepisy polecane przez kucharzy Knorr znajdziecie na stronie www.przepisy.pl. Aby zawsze mieć je pod ręką, możecie pobrać bezpłatną aplikację mobilną Przepisy.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy