Wiadomości Branżowe

Dla każdego coś pomysłowego – rodzinne nowości marki WINIARY

Dla każdego coś pomysłowego – rodzinne nowości marki WINIARY
Soczysta golonka, schab ze śliwką, słodko – kwaśny kurczak, a może żeberka z wędzoną nutą? Na jesieni trafiły do sklepów nowe produkty WINIARY Pomysł na... Cztery różnorodne smaki to zestaw obiadowych inspiracji, z których każdy w rodzinie znajdzie coś dla siebie. Wszystkie propozycje zawierają oryginalne kompozycje aromatycznych przypraw oraz woreczek do pieczenia. Nowości WINIARY to kolejne produkty z lubianej serii „soczystych”, czyli dań z dodatkiem woreczka do pieczenia. Dzięki niemu potrawy będą soczyste i aromatyczne, a ich przygotowanie wręcz dziecinnie proste. A to znaczy, że w kuchni znajdą dla siebie miejsce wszyscy chętni do gotowania domownicy. Także panowie, których skusi zapewne Pomysł na… Soczystą golonkę w kapuście (30g). Oprócz golonki, WINIARY proponują też Pomysł na… Soczysty schab ze śliwką (31g), Pomysł na… Soczyste żeberka z wędzoną nutą (32 g) oraz Pomysł na… Soczystego kurczaka słodko-kwaśnego (33 g).Wszystkie nowo wprowadzane produkty nie zawierają dodatku konserwantów i glutaminianu sodu.

Teaser

Soczysta golonka, schab ze śliwką, słodko – kwaśny kurczak, a może żeberka z wędzoną nutą? Na jesieni trafiły do sklepów nowe produkty WINIARY Pomysł na… Cztery różnorodne smaki to zestaw obiadowych inspiracji, z których każdy w rodzinie znajdzie coś dla siebie. Wszystkie propozycje zawierają oryginalne kompozycje aromatycznych przypraw oraz woreczek do pieczenia. 


Nowości WINIARY to kolejne produkty z lubianej serii „soczystych”, czyli dań z dodatkiem woreczka do pieczenia. Dzięki niemu potrawy będą soczyste i aromatyczne, a ich przygotowanie wręcz dziecinnie proste. A to znaczy, że w kuchni znajdą dla siebie miejsce wszyscy chętni do gotowania domownicy. Także panowie, których skusi zapewne Pomysł na… Soczystą golonkę w kapuście (30g). Oprócz golonki, WINIARY proponują też Pomysł na… Soczysty schab ze śliwką (31g), Pomysł na… Soczyste żeberka z wędzoną nutą (32 g) oraz Pomysł na… Soczystego kurczaka słodko-kwaśnego (33 g).


Wszystkie nowo wprowadzane produkty nie zawierają dodatku konserwantów i glutaminianu sodu. Są łatwe i proste w przygotowaniu. Ich sugerowana cena wynosi 3,40 PLN.


Ile gustów tyle sposobów przygotowywania golonki. Więc dlaczego tak rzadko można spotkać to danie na domowych stołach? Odpowiedź jest prosta – to sprawka trudności oraz długiego czasu przygotowania. Dlatego marka WINIARY wyszła temu naprzeciw i przygotowała nowy Pomysł na… Soczystą golonkę w kapuście. Wystarczy wrzucić surowe mięso do woreczka WINIARY, dosypać przyprawy i gotowe. Proste? Proste, jak zagotowanie wody. Informacja o nowym produkcie z pewnością ucieszy wszystkich smakoszy golonki, zwłaszcza mężczyzn.


Dotychczas schab ze śliwką najczęściej przyrządzany był na Święta Bożego Narodzenia. Nawet wtedy wiązało się to z czasochłonnym procesem przygotowywania. Teraz dzięki nowemu Pomysłowi na… Soczysty schab ze śliwką serwowanie tego wyśmienitego dania stanie się czystą przyjemnością. Nastał czas na absolutnie soczysty i smakowity schab w roli głównej, który zdobędzie serca i podniebienia każdego członka rodziny. Można go podawać na obiad oraz jako gustowny dodatek do kanapek.

A to już wiesz?  NOWOŚĆ! Gulasz WINIARY z piekarnika

Koleżanki wprosiły się na posiłek? Dzieci chcą zjeść coś nowego? A może w planach jest romantyczna kolacja z głową rodziny? Wtedy warto sięgnąć po danie, które na dobre zagościło już w polskich kuchniach. Pomysł na… Soczystego kurczaka w sosie słodko – kwaśnym to sposób, aby cieszyć się wyjątkowym smakiem oraz aromatem. Oczarowanie posiłkiem murowane, a przygotowanie takie proste!


Ostatnią z nowości marki WINIARY jest Pomysł na… Soczyste żeberka z wędzoną nutą. To propozycja skierowana głównie do osób, które lubią aromat potraw z grilla i chcą się cieszyć ich smakiem przez cały rok. Informacje o sposobie przygotowania tej pysznej potrawy można znaleźć na opakowaniu, a wszyscy którzy chcieliby ją urozmaicić dodatkowe propozycje znajdą w dziale Przepisy na stronie www.winiary.pl.


***


WINIARY to marka, która od 70-ciu lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które w szybki i prosty sposób pozwalają przyrządzić domowy posiłek.


 

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy