Wiadomości Branżowe Zdrowie

Ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO PICCOLO w nowej kreacji od Agathy Ruiz de la Prady

Firma Nestlé kontynuuje współpracę ze znaną projektantką Agathą Ruiz de la Pradą. Na rynku pojawił się ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO PICCOLO w nowej kreacji stworzonej przez hiszpańską projektantkę. Nowy, świeży i

Firma Nestlé kontynuuje współpracę ze znaną projektantką Agathą Ruiz de la Pradą. Na rynku pojawił się ekspres NESCAFÉ DOLCE GUSTO PICCOLO w nowej kreacji stworzonej przez hiszpańską projektantkę.

Nowy, świeży i energetyczny design w kolorowe kropki przykuwa uwagę i wyróżnia się spośród klasycznych propozycji na rynku. Ekspres jest modny, wygodny i funkcjonalny – ma wszystkie cechy, które powinien posiadać sprzęt pasujący idealnie do kuchni urządzonej ze smakiem.

Sukces poprzedniej, limitowanej edycji ekspresów NESCAFÉ DOLCE GUSTO PICCOLO de la Prada w kolorowe serduszka sprawił, że postanowiliśmy kontynuować współpracę z projektantką. Nowa kreacja ekspresu utrzymana jest w podobnym stylu – zdobią ją wielobarwne kropki, które z pewnością spodobają się miłośnikom mody i designu. Tworząc unikalne, kolorowe, fantazyjne i energetyczne projekty, chcemy przełamać klasykę panującą na rynku ekspresów do kawy – mówi Grzegorz Powalski, Młodszy Kierownik Produktu w Nestlé Polska.

Zaawansowana technologia zastosowana w ekspresie NESCAFÉ DOLCE GUSTO PICCOLO de la Prada pozwala na przyrządzenie wielu gorących, zimnych, mocnych lub delikatnych napojów dostępnych w ofercie Nestlé. Wystarczy włożyć kapsułkę NESCAFÉ DOLCE GUSTO, aby po chwili cieszyć się swoją ulubioną kawą jak z kawiarni. Ekspres ten wykorzystuje ciśnienie aż 15 barów, które wydobywa najlepszy smak i aromat z wysokiej jakości kawy mielonej zawartej w kapsułce.

W tegorocznej limitowanej edycji Agathy Ruiz de la Prady znalazły się również piękne filiżanki do espresso i talerzyki z białej porcelany ozdobione oczywiście kolorowymi kropkami. Tym stylowym zestawem marka NESCAFÉ DOLCE GUSTO udowadnia, że kawa nie musi być wyłącznie czarna – kawa może być także w kropki.

Wprowadzeniu na rynek nowego ekspresu towarzyszą działania PR i aktywności w internecie.

Ekspres z limitowanej edycji można nabyć w sklepie internetowym na stronie www.dolce-gusto.pl. W e-sklepie oprócz wszystkich ekspresów i napojów NESCAFÉ DOLCE GUSTO można nabyć również atrakcyjne akcesoria.

A to już wiesz?  whomus? Liba?ski ? ciekawsza strona kebaba

Cena ekspresu NESCAFÉ DOLCE GUSTO PICCOLO z kolekcji Agathy Ruiz de la Prady w e-sklepie na www.dolce-gusto.pl wynosi 399 zł.  Ekspres posiada 2 letnią gwarancję marki KRUPS.

***

NESCAFÉ DOLCE GUSTO to innowacyjny i wygodny system, który pozwala na przygotowanie w domu pysznej kawy jak z kawiarni. Ten wyjątkowy koncept łączy doświadczenie i kawową wiedzę firmy Nestlé z innowacyjną technologią marki KRUPS. Ekspresy NESCAFÉ DOLCE GUSTO to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. W dopasowanych do nich kapsułkach NESCAFÉ DOLCE GUSTO zamknięta jest najwyższej jakości kawa mielona. Bogaty asortyment napojów pozwala przygotować m.in. trójwarstwowe Latte Macchiato, zimne Ice Cappuccino, czy mocne Espresso Intenso, bo kawa nie musi być wyłącznie czarna. Więcej informacji na temat wszystkich napojów, ekspresów i akcesoriów NESCAFÉ DOLCE GUSTO znajduje się w sklepie internetowym www.dolce-gusto.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy