Produkty Żywność

Festiwal Pizzy to kulinarne święto dla każdego fana pizzy

Wrocław, 21.01.2014 Festiwal Pizzy powrócił! Zapraszamy na pyszną zabawę na Festiwalu Pizzy w Pizza Hut! Już teraz możesz odkryć wszystkie smaki serwowanej przez nas pizzy

Wrocław, 21.01.2014

Festiwal Pizzy powrócił!

Zapraszamy na pyszną zabawę na Festiwalu Pizzy w Pizza Hut! Już teraz możesz odkryć wszystkie smaki serwowanej przez nas pizzy – bez żadnych ograniczeń, kawałek po kawałku!

Festiwal to prawdziwe kulinarne święto dla każdego fana pizzy – poznaj różnorodność naszego menu, próbuj swoich ulubionych smaków i odkrywaj nowe – wszystko to, bez limitów – już za 24,90 zł! Jeśli jesteś fanem Wielkiej Dolewki, możesz zamówić ją wraz z Festiwalem, płacąc 29,90 zł. Słowem – kosztujesz tak długo, jak tylko masz na to ochotę, popijając wszystko ulubionym napojem! Do oferty polecamy także smakowity dodatek – zestaw trzech wybranych sosów. Zapraszamy do Pizza Hut – przyjdź, przyprowadź przyjaciół: Festiwal Pizzy jest świetną okazją do wspólnego świętowania!

Cieszący się ogromną popularnością Festiwal Pizzy to już tradycja w ofercie Pizza Hut – do tej pory odbyło się już 5 jego odsłon. Co roku pada również kolejny rekord w ilości zjedzonej pizzy. Podejmiesz wyzwanie ustalenia nowego wyniku?

Oferta promocyjna trwa od 8 stycznia do 3 marca 2014r. i jest dostępna codziennie, we wszystkich restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską w Polsce. W ramach Festiwalu serwowane są wszystkie smaki pizzy dostępne w ofercie Pizza Hut. Promocja łączona obejmuje Wielką Dolewkę wybranego napoju: Pepsi, Pepsi Light, Mirinda, 7Up, herbaty mrożonej lub lemoniady.

***
Informacja o AmRest
AmRest jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC®, Pizza Hut® oraz Burger King® w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech, natomiast w Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach restauracjami La Tagliatella®. AmRest jest również operatorem kawiarni Starbucks w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.amrest.eu.

A to już wiesz?  Prezenty świąteczne ze sklepem internetowym Igruszka.pl

Więcej informacji udziela:
Marta Martyniak
Edelman Polska
Senior Account Executive
[email protected]; nr tel.: 791 492 279

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy