Jemy napromieniowaną żywność

Co jeść i jak jeść, aby być zdrowym? Okazuje się, ze to nawet niemożliwe. Dlaczego? Ponieważ nie znamy prawdy dotyczącej tego, co jemy. Nie znamy prawdziwych danych na temat pożywienia, a faktyczne dane są zmieniane lub nie podawane. Np. zamiast prawdziwego określenia, że produkt jest napromieniowany, jest tylko napis, że był pasteryzowany.

0301007.JPG

W Ameryce rozpoczęto rozprowadzać napromieniowaną żywność już wiele lat temu. Teraz w krajach Unii Europejskiej,w tym w Polsce, także sprzedaje się napromieniowaną żywność, która jest szkodliwa, która powoduje wiele chorób i sprawia, że ludzie szybciej umierają. Ludzie o tym nie wiedzą. Żywność ta pochodzi z innych krajów, ponieważ w Polsce nie napromieniowuje się żywności. Co prawda w Warszawie istnieje jednostka napromieniowująca żywność. Jednak robi to eksperymentalnie. W rzeczywistości, nie wiemy, co jemy. Jemy więc napromieniowane ziemniaki, pieczarki, przyprawy, cebulę i czosnek.

Jaka jest na to rada? Czy sklepy ze zdrową żywnością są czymś, co może być odpowiedzią na trucie ludzi bez ich wiedzy niezdrowym jedzeniem? Każdy z nas słyszał o pożywieniu, które szkodzi, jednak o napromieniowanej żywności nikt nie mówi głośno. Np. prezydent Bush chciał wprowadzenie w Stanach do szkół napromieniowanego mięsa, przy czym nie chciał, aby rodzicie dzieci o tym wiedzieli. Jednym słowem, chciał zabijać dzieci i robić na nich eksperymenty. Sprzeciwiały się na szczęście temu różne organizacje broniące konsumenta.

Co będzie nadal działo się w Polsce z żywnością? Czy będziemy wciąż jeść coś, co truje? Czy otworzymy się na rynki krajów, w których produkty są napromieniowywane? Czy rząd zwiększy ilość rodzajów produktów napromieniowanych i szkodliwych, jakie będą sprowadzane do naszego kraju? W końcu, czy mamy na to wpływ? Być może właśnie teraz jak nigdy dotąd warto mieć swój ogródek, krowę albo kozę. Jednak nawet warzywa z własnego ogródka nie będą już tak zdrowe, jak kiedyś. Dlaczego? Ponieważ jeździ mnóstwo samochodów i lata wiele samolotów nad roślinki, które spożywamy. Jednak może lepiej już jeść warzywa z ogródka własnego, niż napromieniowane jedzenie.
Ika

hastagi na stronie:

#napromieniowana żywność#napromieniowanie żywności#napromieniowanie w Polsce#żywność napromieniowana#napromieniowane banany


Authors
Tags , , , , , , ,
Related posts

Top