Produkty

Krakersy z dodatkami jako przystawka

Krakersy z dodatkami jako przystawka
Wrocław, 13.05.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA : RITZ ASOTYMENT: Okrągłe krakersy RITZ Krakersy Ritz – legendarna chrupkość – dobre chwile stają się jeszcze lepsze Legendarne krakersy

Wrocław, 13.05.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : RITZ
ASOTYMENT: Okrągłe krakersy RITZ

Krakersy Ritz – legendarna chrupkość – dobre chwile stają się jeszcze lepsze

Legendarne krakersy Ritz są w Polsce! Wszystko dzięki firmie Index – Food, która od lat dostarcza na polskie stoły przysmaki z całej Europy.

Krakersy Ritz to małe, okrągłe, lekko solone ciasteczka znane na całym świecie, a sprzedawane w ponad 30 krajach na wszystkich kontynentach. Marka Ritz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, a nazwa krakersów zainspirowana została wspaniałymi hotelami Ritz w Paryżu i Londynie. Krakersy Ritz mogą mieć wiele zastosowań. Będą idealną przekąską do piwa, ale stanowić też mogą podstawę wykwintnych mini kanapeczek.

Posmarowane na przykład serkiem śmietankowym, wzbogacone łososiem lub tuńczykiem, z dodatkiem suszonych pomidorów lub kawioru, zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. Świetnie komponują się także z dodatkami słodkimi – truskawka wetknięta w chmurkę bitej śmietany umieszczonej na okrągłym ciasteczku Ritz, posypana kruszoną czekoladą lub inna posypką będzie widowiskowym, prostym i niezwykle smacznym deserem, który zaskoczy gości i domowników.

Krakersy Ritz wyróżniają się niezwykłą chrupkością oraz zrównoważonym, delikatnym smakiem, który pozwala łączyć je z wieloma przeróżnymi dodatkami. Są idealne na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, warto mieć je w kuchni na wypadek niespodziewanej lub spodziewanej wizyty gości. Opakowanie krakersów Ritz jest wygodne, ustawne chroni krakersy przed połamaniem a dodatkowa folia ochronna utrzymuje ich świeżość i niepowtarzalną chrupkość.

Marka: Ritz , Pojemność: 200g, Cena: ok. 7,99 zł, Dystrybutor: Index Food

A to już wiesz?  Najprostszy deser przemieni w efektowne arcydzieło

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy