Wiadomości Branżowe Zdrowie

Limitowana puszka Perlage dla każdego kibica

Biało-czerwone stroje i makijaże, udekorowane domy, balkony czy trawniki z motywem murawy, barwy narodowe na autach, motocyklach – na 3 dni przed rozpoczęciem UEFA Euro 2012™ nie brakuje akcentów związanych z turniejem.

Biało-czerwone stroje i makijaże, udekorowane domy, balkony czy trawniki z motywem murawy, barwy narodowe na autach, motocyklach – na 3 dni przed rozpoczęciem UEFA Euro 2012 nie brakuje akcentów związanych z turniejem. Jednym z obowiązkowych gadżetów każdego kibica jest Cisowianka Perlage w puszce z limitowanej kolekcji dedykowanej miłośnikom piłki nożnej.

Delikatnie musująca woda mineralna  w nowoczesnej puszce, opieczętowanej grafiką z motywami piłkarskimi, to najgorętszy hit sezonu wiosna-lato 2012.  

Nowa puszka Cisowianka Perlage jest lekka i poręczna. Innowacyjne opakowanie  dłużej trzyma temperaturę, co jest szczególnie istotne podczas piłkarskich emocji. Można ją zabrać ze sobą wszędzie – zmieści się w damskiej torebce i w sportowym plecaku. Doskonale ugasi pragnienie zarówno na stadionie, jak i podczas kibicowania w gronie znajomych.

Zupełnie nowy rodzaj opakowania wody i grafika w limitowanej serii sprawią, że nowa Cisowianka będzie nieodłącznym atrybutem każdego kibica.

Cisowianka Perlage w puszce to jedyna  na polskim rynku woda dostępna w takim opakowaniu. Jest ona także bezpieczna dla środowiska, ponieważ puszki wykonane z aluminium podlegają całkowitemu recyklingowi.

A to już wiesz?  Sposób na kolkę z Kidy.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy