Wiadomości Branżowe Zdrowie

Mikołajkowa promocja nimm2 Śmiejżelki w sieci sklepów H&M

W nadchodzący weekend w sieci sklepów H&M odbędzie się mikołajkowa kampania promująca nimm2 Śmiejżelki. Z tej okazji na dzieci i rodziców odwiedzających wybrane sklepy w całej Polsce czeka moc atrakcji w niezapomnianej

W nadchodzący weekend w sieci sklepów H&M odbędzie się mikołajkowa kampania promująca nimm2 Śmiejżelki. Z tej okazji na dzieci i rodziców odwiedzających wybrane sklepy w całej Polsce czeka moc atrakcji w niezapomnianej przedświątecznej atmosferze. Za kreację, organizację i realizację cross promocji odpowiada agencja Havas Engage Warsaw.

W ramach akcji odbywającej się w dniach od 30 listopada do 2 grudnia paczki nimm2 Śmiejżelki oraz świąteczna papeteria będą czekały na dzieci i ich rodziców, którzy zrobią zakupy w dziale dziecięcym w jednym z wybranych sklepów sieci H&M. Dzieci będą mogły również wziąć udział w konkursie i napisać list do św. Mikołaja, a następnie wysłać go na adres podany na kopercie (do 17 grudnia br.) Świąteczna kreatywność 51 maluchów zostanie doceniona. Do wygrania jest 50 kart upominkowych o łącznej wartości 2500 zł oraz nagroda główna – rodzinny wyjazd do Laponii, do wioski św. Mikołaja.

Agencja Havas Engage Warsaw jest odpowiedzialna za koncepcję działań oraz realizację kampanii.

 

Havas Engage Warsaw

Havas Engage Warsaw specjalizuje się w akcjach aktywujących i angażujących konsumentów. Experience marketing, event marketing, shopper & retail marketing oraz graphic design to główne kompetencje agencji. Havas Engage Warsaw jest wielokrotnym zdobywcą nagród w konkursach branżowych.  W 2011 roku zdobyła tytuł Agencji Roku w raporcie przygotowanym przez redakcję Media & Marketing Polska.

 

 

A to już wiesz?  Kup pralkę lub lodówkę Samsung i otrzymaj atrakcyjny prezent

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy