Żywność

Pełnoziarnista, Bezglutenowa mąka teff

3 PAULY LogoINFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: Mąka teff bezglutenowa 800 g- NOWOŚĆ

Nowość! Pełnoziarnista, Bezglutenowa mąka teff 3 PAULY – nie dla glutenu i laktozy

Bezglutenowa mąka teff to kolejna, niezwykle interesująca propozycja produktowa marki 3 PAULY, dedykowana zarówno osobom cierpiącym na nietolerancję glutenu, celiakię czy wszelakie alergie pokarmowe, jak i poszukującym alternatywnego sposobu odżywiania z własnej woli. Marka 3 PAULY ofertuje najwyższej jakości żywność pozbawioną glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzoną za to przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych składników.

Mąka teff jest świetną, pełnoziarnistą alternatywą dla tradycyjnych mąk, powstających z pszenicy, żyta, jęczmienia, orkiszu czy owca. Powstaje z przemiału miłki abisyńskiej (nazywanej także trawą abisyńską), afrykańskiego zboża pozbawionego glutenu, a bogatego m.in. w żelazo, wapń, kwas foliowy oraz dobrej jakości białko. Ta naturalnie bezglutenowa mąka razowa 3 PAULY z pełnego przemiału charakteryzuje się także obniżonym poziomem fruktozy oraz dużą zawartością błonnika, dlatego idealnie nadaje się jako składnik „zdrowej diety”. Ponadto, produkt nie zawiera silnych alergenów – laktozy, mleka, jaj, orzechów, orzeszków ziemnych, sezamu, soi czy łubiny. Oprócz pysznego smaku i bogatych wartości odżywczych, szczególną cechą Bezglutenowej mąki teff 3 PAULY jest jej wyjątkowa zdolność wiązania wody.

Z uwagi na swoje właściwości, Bezglutenowa mąka teff 3 PAULY jest świetną alternatywą dla tradycyjnych wypieków. Doskonale sprawdza się nie tylko do wyrobu chleba, ale także różnych ciast, naleśników, grzanek czy placków. Można ją wykorzystywać także jako środek zagęszczający do zup i sosów. Ze względu na swoje właściwości zatrzymywania wody, produkty z mąki teff utrzymują miękkość i wilgotność na dłużej.

Bezglutenowa mąka teff marki 3 PAULY idealnie nadaje się jako składnik zdrowej diety, cieszącej podniebienie. Produkt dostępny jest w kartonowym opakowaniu, podzielonym na dwie wygodne porcje – po 400g każda. Dodatkowo na pudełku uwidocznione zostały czytelne symbole, informujące konsumenta o żywieniowych właściwościach artykułu.

www.3pauly.de

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 800 g

Cena: 24 zł.

Importer: Victualia Saluber

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy