Wiadomości Branżowe

Poznaj dwie nowości WINIARY – Smaczną Zupę tajską z makaronem oraz serową z grzankami

Poznaj dwie nowości WINIARY – Smaczną Zupę tajską z makaronem oraz serową z grzankami
Smaczna Zupa WINIARY tajska z makaronem oraz serowa z grzankami to nowe propozycje, które dołączają do znanych i lubianych polskich smaków. Trzeba przyznać, że wszystkie prezentują się doskonale w przyjemnych dla oka, odświeżonych wizualnie opakowaniach. Gdy jesteśmy zabiegani i nie ma czasu na wielkie gotowanie, Smaczna Zupa WINIARY sprawdzi się idealnie. Wystarczy zalać wrzącą wodą i… gotowe!Smaczna Zupa WINIARY tajska z makaronem przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom orientalnych smaków. Jest łagodna, z wyczuwalnym smakiem mleka kokosowego i warzyw – marchewki, cebulki oraz pora. Jest wprost idealna, gdy chcemy szybko zregenerować siły, na przykład w pracy lub na wycieczce.Smaczna Zupa WINIARY serowa z grzankami ma to, co lubimy najbardziej – jest delikatna, ale sycąca. Swój oryginalny charakter zawdzięcza połączeniu kilku gatunków sera – camemberta, ementalera, danisha, goudy oraz ostrzejszego blue. W przypadku tej zupy bardzo dobrze sprawdził się też dodatek chrupiących grzanek i wiosennego szczypiorku.Oprócz dwóch nowych smaków w ofercie marki WINIARY dostępne są następujące warianty: rosół z kury z makaronem, pomidorowa z makaronem, barszcz czerwony z grzankami,

Teaser

Smaczna Zupa WINIARY tajska z makaronem oraz serowa z grzankami to nowe propozycje, które dołączają do znanych i lubianych polskich smaków. Trzeba przyznać, że wszystkie prezentują się doskonale w przyjemnych dla oka, odświeżonych wizualnie opakowaniach.

Gdy jesteśmy zabiegani i nie ma czasu na wielkie gotowanie, Smaczna Zupa WINIARY sprawdzi się idealnie. Wystarczy zalać wrzącą wodą i… gotowe!

Smaczna Zupa WINIARY tajska z makaronem przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom orientalnych smaków. Jest łagodna, z wyczuwalnym smakiem mleka kokosowego i warzyw – marchewki, cebulki oraz pora. Jest wprost idealna, gdy chcemy szybko zregenerować siły, na przykład w pracy lub na wycieczce.

Smaczna Zupa WINIARY serowa z grzankami ma to, co lubimy najbardziej – jest delikatna, ale sycąca. Swój oryginalny charakter zawdzięcza połączeniu kilku gatunków sera – camemberta, ementalera, danisha, goudy oraz ostrzejszego blue. W przypadku tej zupy bardzo dobrze sprawdził się też dodatek chrupiących grzanek i wiosennego szczypiorku.

Oprócz dwóch nowych smaków w ofercie marki WINIARY dostępne są następujące warianty: rosół z kury z makaronem, pomidorowa z makaronem, barszcz czerwony z grzankami, pieczarkowa z grzankami, grochowa z grzankami i żurek z grzankami.

Więcej informacji, a także mnóstwo inspirujących przepisów i zaskakujących pomysłów na pyszne dania znajduje się na stronie www.winiary.pl.

                                                                                              ***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 oraz 2012 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku.

A to już wiesz?  Pierwsze na rynku chrupiące kąski z piekarnika

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy