Produkty

Ppierogi z wiśniami

Wrocław, 4.07.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA: JAWO ASORTYMENT: mrożone danie gotowe – PIEROGI Z WIŚNIAMI PIEROGI Z WIŚNIAMI JAWO – LATO NA TALERZU Na letnie, gorące

Wrocław, 4.07.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: JAWO
ASORTYMENT: mrożone danie gotowe – PIEROGI Z WIŚNIAMI

PIEROGI Z WIŚNIAMI JAWO – LATO NA TALERZU

Na letnie, gorące popołudnia Jawo – producent ręcznie robionych pierogów oraz innych smacznych ziemniaczanych potraw, proponuje pierogi z wiśniami – lekkie, a zarazem sycące, zachwycą podniebienie najbardziej wymagających smakoszy.

Ich nadzienie przyrządzone jest z dojrzałych, polskich, soczystych wiśni, a ciasto wyróżnia się niezwykłą miękkością i delikatną konsystencją. Dzięki temu są wspaniałe w smaku. Pierogi z wiśniami Jawo nie rozpadają się podczas gotowania i po wyjęciu są sprężyste. Ich dodatkowym atutem jest to, że nie zawierają w swym składzie sztucznych substancji konserwujących ani barwników, dlatego wiśnie smakują jakby były dopiero zerwane z sadu, a ciasto wprost rozpływa się w ustach. Pierogi najsmaczniejsze będą, jeśli ugotujemy je na niewielkim ogniu przez 10 minut w ok. 3 litrach wrzątku.

Można je podawać na wiele sposobów, np. polane słodką śmietanką i posypane cukrem. Natomiast – jeśli mają być one nieco bardziej wykwintnym daniem, można okrasić je wiórkami czekoladowymi i udekorować bitą śmietaną.

http://www.jawo.pl/gfx/products/3b5d69c7-pierogi_z_wisniami.jpg

Marka: Jawo

Opakowanie: 450g

Cena: ok. 7,10 zł

A to już wiesz?  Naturalnie owocowe na jesień

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy