Wielkanoc

Rusza pierwszy Warszawski Wielkanocny Festiwal Food & Design !

Rusza pierwszy Warszawski Wielkanocny Festiwal Food & Design !
Rusza pierwszy Warszawski Wielkanocny Festiwal Food & Design ! W centrum Warszawy, naprzeciwko Hali Mirowskiej przy ul. Jana Pawła II 27 powstanie nowe miejsce na

Rusza pierwszy Warszawski Wielkanocny Festiwal Food & Design !

W centrum Warszawy, naprzeciwko Hali Mirowskiej przy ul. Jana Pawła II 27 powstanie nowe miejsce na handlowej mapie stolicy.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych przez 15 dni, od 20 marca do 3 kwietnia kolorowa hala targowa zgromadzi wystawców w dwóch strefach:
FOOD, w której swoje wyroby będą prezentować producenci domowych przetworów, serów, wędlin, pieczywa, potraw własnej, certyfikowanej produkcji, produktów EKO i BIO, ekologicznych win, kawy, herbaty i naturalnych kosmetyków, a także produktów ekologicznych hodowli i upraw, oraz
DESIGN, zarezerwowanej dla projektantów mody, artystów rękodzielników produkujących biżuterię, wielkanocne ozdoby i domowy design.
Na miejscu warsztaty z projektowania, szycia i ozdabiania różnymi technikami, pokazy live-cooking, degustacje, poszukiwanie klasycznych i nowych smaków.

Jest to pierwsze wydarzenie w cyklu Food & Design pod Atrium Plaza. W tym miejscu planowane są cykliczne instalacje promujące lokalnych i regionalnych wytwórców naturalnych, zdrowych produktów spożywczych, kosmetyków, rękodzieła artystycznego i mody.

Hala zaprasza Warszawiaków na przedświąteczne zakupy codziennie w godzinach od 10:00 – 19:00.

Rzut z gory

namiot_wizualizacja

wawa

front

A to już wiesz?  Tradycyjny stół wielkanocny w nowoczesnym wydaniu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy