Wiadomości Branżowe Zdrowie

Start kampanii telewizyjnej deserów WINIARY POMYSŁ NA…

16 stycznia 2011 r. ruszyła kampania telewizyjna promująca deser WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym. Głównym celem reklamy jest przedstawienie konsumentom nowej linii efektownych deserów WINIARY POMYSŁ NA…: Panna Cotta z sosem truskawkowym, Creme Caramel z sosem karmelowym oraz Tiramisu z sosem o smaku amaretto.

W ramach kampanii w głównych stacjach telewizyjnych oraz w kanałach tematycznych pojawił się bardzo kobiecy spot, w którym przyjaciółki zachwycają się wyśmienitym deserem przygotowywanym przez jedną z nich. Okazuje się, że słodka tajemnica tkwi w produkcie WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym. Reklama zwraca uwagę na wspaniały smak, łatwość przygotowania i niezwykle atrakcyjny wygląd deserów oraz to, że zawsze się udają!

Kampanię telewizyjną kierujemy do kobiet, które kochają przygotowywać pyszne słodkości i zwracają uwagę na to, by były one oryginalne i efektowne. To kobiety, które lubią nowości, zbierają ciekawe przepisy oraz chcą zachwycać i zaskakiwać swoich bliskich wspaniałymi deserami – mówi Anna Chwaścińska, Product Manager w Dziale Deserów i Produktów Zbożowych Nestlé Polska.

Strategia oraz kreacja kampanii została opracowana we współpracy z Agencją Publicis. Za zakup mediów odpowiada MEC.

***
WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień.

Kontakt dla mediów:

Iwona Zaczek
Brand PR Coordinator, Nestlé Polska
[email protected]
Tel.: +48 22 607 26 24, mobile: +48 600 204 933
Ul. Szturmowa 2, 02-678 Warszawa

hastagi na stronie:

#deser pana kota winiary#pannakota winiary#winiary pannakota#pannakota deser winiary#pana cotta winiary#panacotta winiary#pana cota winiary#deser pana cotta winiary#winiary pana cotta#winiary panacotta

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy