Wiadomości Branżowe

TEEKANNE startuje w Rajdzie Polski Kobiet

Już w najbliższy weekend ekipa TEEKANNE, klienta Grupy 365NET wystartuje w trzecim Rajdzie Polski Kobiet. W barwach TEEKANNE pojedzie Ilona Adamska, redaktor naczelna Magazynu Imperium Kobiet. Celem III Rajdu Polski Kobiet jest promowanie wśród Polek wykonywania badań profilaktycznych.Marka TEEKANNE we współpracy z Magazynem Imperium Kobiet od lat wspiera aktywne i odważne kobiety. Tworzy

Teaser

Już w najbliższy weekend ekipa TEEKANNE, klienta Grupy 365NET wystartuje w trzecim Rajdzie Polski Kobiet. W barwach TEEKANNE pojedzie Ilona Adamska, redaktor naczelna Magazynu Imperium Kobiet. Celem III Rajdu Polski Kobiet jest promowanie wśród Polek wykonywania badań profilaktycznych.

Marka TEEKANNE we współpracy z Magazynem Imperium Kobiet od lat wspiera aktywne i odważne kobiety. Tworzy społeczność kobiet przedsiębiorczych, pewnych siebie, które nawzajem się motywują, inspirują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Organizując eventy, takie jak np. Aktywna Mama wyróżniają kobiety, które są bohaterkami dnia codziennego.

– Start w Rajdzie promującym profilaktyczne badania wśród kobiet jest spójny z misją, którą wspólnie z marką TEEKANNE sobie wyznaczyliśmy.mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna Magazynu Imperium Kobiet, kierowca samochodu TEEKANNE Jestem szczęśliwa, że mogę wesprzeć tak szczytny cel, jednocześnie realizując swoje prywatne marzenie. Choć nie ukrywam, że dla mnie również jest to nie lada wyzwanie, wymagające ode mnie dużej odwagi.

W sumie w Rajdzie weźmie udział ponad 30 kobiecych załóg. Impreza rusza w sobotni poranek, a zakończy się w niedzielne popołudnie. Start i meta Rajdu zlokalizowane są w samym sercu stolicy, na ul. Karowej. Na uczestniczki Rajdu na trasie czeka wiele wyzwań. Etapy Rajdu zostały wytyczone w sposób zapewniający każdej załodze emocjonujący, acz bezpieczny przejazd obfitujący w możliwość nauczenia się nowych technik prowadzenia auta. 

– Rajdy kojarzą nam się wyłącznie ze sportem dla mężczyzn, a przecież oni wcale nie mają monopolu na jazdę samochodem! Znam wiele kobiet, które są świetnymi kierowcami – w tej grupie jest także Ilona Adamska, za którą trzymamy kciuki. A jeśli dzięki tej inicjatywie chociaż kilka pań wykona profilaktyczne badania, to będzie oznaczało, że Rajd Polski Kobiet zakończył się sukcesemmówi Anna Kukawska, Event Manager GRUPY 365 NET.

A to już wiesz?  Czy wiesz, jak powstała Twoja ulubiona herbata?

Na imprezę zapraszają: Fundacja Teraz Kobiety, organizator wydarzenia oraz gwiazdy biorące w nim udział, m.in.: Olga Bończyk, Beata Tadla, Karolina Szostak, Ilona Adamska, Karolina Lampel-Czapka, Wojtek Chuchała, Maciej Wisławski, Łukasz Byśkiniewicz, Kamil Butruk oraz zespół RMF 4racing Team.

GRUPA 365 NET to innowacyjna agencja działająca w obszarze cross-marketingu zintegrowanego wpieranego najnowszymi osiągnięciami technologii w dziedzinie komunikacji PR.Proponujemy kompleksową obsługę 360 oraz doradztwo w obszarze strategii reklamy, marketingu, promocji i PR. Jesteśmy ekspertami działań online w sieci Internet – gdzie rozwijamy projekty o silnym potencjalne komercjalizacji.
 
NR1WINTERNECIE.pl to nasz adres www i miejsce, o które zabiegamy dla naszych klientów.

Więcej na: http://www.NR1wINTERNECIE.pl 

http://www.grupa365net.pl oraz http://www.facebook.com/grupa365net 

 

 

 

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy