Wiadomości Branżowe Zdrowie

TEEKANNE wspiera Galę Szlachetnej Paczki

Już w piątek, 18 stycznia, odbędzie się w Warszawie Gala Finałowa SZLACHETNEJ PACZKI, podczas której podsumowana zostanie ostatnia edycja projektu, uhonorowani wolontariusze, darczyńcy, dobroczyńcy, partnerzy i wszyscy, którzy przyczynili

Już w piątek, 18 stycznia, odbędzie się w Warszawie Gala Finałowa SZLACHETNEJ PACZKI, podczas której podsumowana zostanie ostatnia edycja projektu, uhonorowani wolontariusze, darczyńcy, dobroczyńcy, partnerzy i wszyscy, którzy przyczynili się do kolejnego sukcesu  działań.

Wśród grona partnerów, których nie zabraknie na piątkowej uroczystości, znalazła się Firma TEEKANNE Polska, wspierająca uroczystą Galę rozgrzewającą i aromatyczną herbatą.

Wspierając inicjatywy takie jak Gala Finałowa Szlachetnej Paczki czy – ostatnio – również Sztaby WOŚP, TEEKANNE Polska konsekwentnie realizuje swoją politykę odpowiedzialnego biznesu, zaangażowanego w działania na gruncie lokalnym i ogólnopolskim. To ważny element kultury korporacyjnej firmy.

Chcemy, by TEEKANNE Polska była postrzegana nie tylko jako producent wysokiej jakości herbat, ale i mecenas wspierający dobre i skuteczne działania społeczne, właśnie takie jak Szlachetna Paczka. Finałowa Gala to wielkie święto dobroczynności, okazja, by podziękować osobom i instytucjom wspierającym tę wyjątkową inicjatywęmówi Maciej Rymski, National Sales Manager firmy. – Mam nadzieję, że wszystkim dodamy jeszcze więcej pozytywnej energii – podsumowuje.

Koncern TEEKANNE to 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

A to już wiesz?  Dieta i Wigilia i Boże Narodzenie? Smacznie, ale czy zdrowo? Wigilijny stół pod lupą dietetyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy