Wiadomości Branżowe

W sam raz nad morze, w góry i na Mazury – Danie w 5 minut WINIARY większe o 20%

W sam raz nad morze, w góry i na Mazury – Danie w 5 minut WINIARY większe o 20%
Podczas letniego weekendu nad jeziorem, wyczerpującej górskiej wędrówki czy długiego spaceru nad morzem warto zadbać o krótką przerwę na posiłek. To idealny czas na przyrządzenia Dania w 5 minut WINIARY. Wystarczy gorąca woda i za 5 minut można już cieszyć się ulubionym smakiem. Dla wszystkich aktywnych i zabieganych osób, które najchętniej sięgają po to danie, marka WINIARY przygotowała miłą, promocyjną niespodziankę. Już w czerwcu Danie w 5 minut WINIARY będzie większe o 20%, ale zachowa swoją stałą, korzystną cenę. Promocja rozpocznie się w pierwszych dniach czerwca, czyli na samym początku wycieczkowego sezonu. Tym razem fani Dania w 5 minut WINIARY dostaną aż o 20% więcej ulubionego swojej ulubionej przekąski w tej samej cenie. Większe Danie w 5 minut będzie można kupić w czterech smakach – dwóch najpopularniejszych (Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulą oraz Spagetti po Bolońsku), a także w dwóch najnowszych (Ziemniaki puree z kawałkami marchewki i groszkiem oraz Świderki smak kremowo-mięsny z pomidorami).Danie w 5 minut WINIARY jest idealne dla osób, które w

Teaser

Podczas letniego weekendu nad jeziorem, wyczerpującej górskiej wędrówki czy długiego spaceru nad morzem warto zadbać o krótką przerwę na posiłek. To idealny czas na przyrządzenia Dania w 5 minut WINIARY. Wystarczy gorąca woda i za 5 minut można już cieszyć się ulubionym smakiem. Dla wszystkich aktywnych i zabieganych osób, które najchętniej sięgają po to danie, marka WINIARY przygotowała miłą, promocyjną niespodziankę. Już w czerwcu Danie w 5 minut WINIARY będzie większe o 20%, ale zachowa swoją stałą, korzystną cenę. 


Promocja rozpocznie się w pierwszych dniach czerwca, czyli na samym początku wycieczkowego sezonu. Tym razem fani Dania w 5 minut WINIARY dostaną aż o 20% więcej ulubionego swojej ulubionej przekąski w tej samej cenie. Większe Danie w 5 minut będzie można kupić w czterech smakach – dwóch najpopularniejszych (Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulą oraz Spagetti po Bolońsku), a także w dwóch najnowszych (Ziemniaki puree z kawałkami marchewki i groszkiem oraz Świderki smak kremowo-mięsny z pomidorami).


Danie w 5 minut WINIARY jest idealne dla osób, które w krótkim czasie chcą zjeść coś ciepłego i sycącego. Można je bowiem przygotować szybko i w łatwy sposób. Zwykle sięgają po nie młodzi i aktywni ludzie podczas nauki lub pracy, ale także podczas wypraw i wycieczek, których najwięcej organizuje się właśnie w czasie wakacji.


Wychodząc z domów czy namiotów na całodzienne przygody – może nas zaskoczyć nagła chęć, aby „wrzucić coś ciepłego na żołądek”. Warto więc pamiętać o powiększonym Daniu w 5 minut WINIARY przy pakowaniu plecaka na górskie wycieczki, plażowej torby na nadmorskie opalanie, czy biwakowego worka nad jezioro. Umieszczony tam kubeczek z naszym ulubionym smakiem Dania w 5 minut WINIARY będzie gwarancją tego, że mamy możliwość nasycenia się w ciągu dnia czymś ciepłym. Z kolei jego powiększona ilość sprawi, że nawet po wzmożonym wysiłku fizycznym, gdy ogarnie nas naprawdę duży głód, to i tak będziemy mogli najeść się w pełni.

A to już wiesz?  Członkowie INFARMY opracowali nowelizację Kodeksu Dobrych Praktyk Przemysłu Farmaceutycznego

Danie w 5 minut WINIARY jest obecnie do kupienia aż w ośmiu smakach. Cztery wspominane warianty, które dostępne są w promocji „20% gratis”, to:  1. Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulą;

  2. Spaghetti po bolońsku;

  3. Ziemniaki puree z kawałkami marchewki i groszkiem;

  4. Świderki smak kremowo-mięsny z  pomidorami;


Dodatkowo w opakowaniu standardowym można kupić cztery inne smaki:  1. Ziemniaki puree o smaku bekonowym z grzankami;

  2. Makaron z sosem gulaszowym;

  3. Makaron z sosem pieczarkowym;

  4. Spaghetti po neapolitańsku.


Sugerowana cena opakowania: 2.67 PLN 


***


WINIARY to marka znana Polakom od ponad 60-ciu lat, a sygnowane nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Oferta WINIARY to około 200 różnych wyrobów kulinarnych, takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie. WINIARY zaspakajają potrzeby zarówno wielbicieli kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej oraz wszystkich tych, którzy na gotowanie mają coraz mniej czasu. 


 

Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy