Wakacyjna promocja Dania w 5 minut marki WINIARY

Podczas tegorocznych wakacji marka WINIARY proponuje wszystkim podróżnikom nie tylko ciepłe, łatwe w przygotowaniu i niewymagające użycia naczyń dania, dzięki którym wygrają z głodem, ale też możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród, które uczynią lato jeszcze przyjemniejszym.

1 czerwca ruszyła, letnia promocja Dania w 5 minut marki WINIARY „ZGARNIJ NAGRODY!”.

Promocją objęte są najlepiej sprzedające się produkty z serii Danie w 5 minut: Danie w 5 minut WINIARY Spaghetti po bolońsku i Danie w 5 minut WINIARY Ziemniaki Puree z grzankami i cebulką.

Wystarczy kupić 1 produkt, wysłać sms ze zgłoszeniem oraz zachować wieczko i paragon, aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Co tydzień do wygrania są:

– 2 I-Phone’y,

– 2 laptopy,

– 15 I-Podów (w tym 12 Shuffle i 3 Nano) oraz

– 15 bonów o wartości 150 zł do zrealizowania w sieci sklepów Reserved.

Konsumentom pozostawiamy wybór – każdy może zdecydować, którą nagrodę chciałby dostać. W sumie do wygrania jest ponad 300 kuszących nagród!

Kampania wspierana będzie reklamą w prasie, materiałami POS i akcjami trade oraz działaniami w Internecie. W ich ramach 15 czerwca na stronie www.zgarnij-nagrody.pl pojawi się konkurs oparty na grze w kultową grę Packman. Dla graczy, którzy osiągną najlepsze wyniki przewidziane są dodatkowe, bardzo atrakcyjne nagrody (kamery internetowe, przenośne odtwarzacze DVD oraz zegarki.), które, tak jak w przypadku loterii zwycięzcy mogą wybrać sami.

„Konsumenci Dania w 5 minut uwielbiają nowoczesne gadżety i dobre marki. Cenią sobie również indywidualizm oraz możliwość wyboru, dlatego, zarówno w loterii, jak i w konkursie, gracze sami mogą wybrać o jakie, nagrody chcieliby walczyć.” – wyjaśnia Małgorzata Hiller, Product Manager, Dział Wyrobów Kulinarnych, Nestlé Polska.

Kampania trwać będzie przez 2 miesiące – odbędzie się 9 losowań nagród. Zakończenie zaplanowane jest na 31ipca br. Najważniejsze informacje o nowym konkursie umieszczone są na wszystkich promocyjnych opakowaniach produktów Danie w 5 minut WINIARY.

Za organizację loterii, projekty graficzne materiałów POS, prasę handlową oraz konsumencką odpowiedzialny jest polski oddział LINEA RECTA. Za działania on-line: kreację strony www.zgarnij–nagrody.pl oraz kampanii internetowej odpowiada FireFly Creation. Media zaplanowała i kupiła Mediaedge:cia .

Danie w 5 minut to produkty idealnie nadające się na wakacyjne wyjazdy. Są łatwe i szybkie w przygotowaniu oraz nie wymagają używania dodatkowych naczyń. Gama produktów zawiera osiem smaków: Danie w 5 minut Flaki, Danie w 5 minut Makaron z sosem gulaszowym, Danie w 5 minut Makaron z sosem pieczarkowym, Danie w 5 minut Puree ziemniaczane o smaku bekonowym z grzankami, Danie w 5 minut Spaghetti po bolońsku, Danie w 5 minut Spaghetti po neapolitańsku, Danie w 5 minut Ziemniaki puree z grzankami i smażona cebulą, Danie w 5 minut Ziemniaki puree ze śmietaną i pieczarkami.

Sugerowana cena opakowania wynosi: 2,67 zł.

hastagi na stronie:

#praca sezonowa w danii 2011#praca sezonowa dania 2011#praca w danii od zaraz 2011#praca w Danii 2011


Authors
Top