Wiadomości Branżowe Zdrowie

Zalando w gronie sklepów Nokaut.pl

Zalando - największy w Europie internetowy butik obuwia i odzieży rozpoczął współpracę z porównywarką cen Nokaut.pl. W miesiąc po pojawieniu się w Polsce, oferta sklepu dostępna jest na stronach Nokautu. Zalando to innowacyjne

Zalando – największy w Europie internetowy butik obuwia i odzieży rozpoczął współpracę z porównywarką cen Nokaut.pl. W miesiąc po pojawieniu się w Polsce, oferta sklepu dostępna jest na stronach Nokautu.

 

Zalando to innowacyjne przedsięwzięcie e-commerce; sklep internetowy z obuwiem,  odzieżą i dodatkami do domu działający w 13. krajach Europy. W jego ofercie znajdziemy ponad 120 000 produktów, ponad tysiąc marek najpopularniejszych producentów, ale też ekskluzywnych projektantów, których produkty trudno spotkać w handlu detalicznym. Butik gwarantuje swoim klientom wysokiej jakości obsługę, udostępniając w standardzie szeroki pakiet usług, do których należą m.in. darmowa wysyłka, 30. dniowy okres zwrotu wszystkich zakupionych produktów (również bezpłatny) czy też szybka realizacja zamówienia – wysyłka następuje z reguły tego samego dnia. Teraz z oferty Zalando.pl mają okazję skorzystać Użytkownicy porównywarki Nokaut.pl.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczętej współpracy z Nokaut.pl– mówi Piotr Wódkiewicz, PR Manager Zalando.pl. Partnerstwo to z pewnością przyczyni się do wzrostu sprzedaży w naszym sklepie, jak również umocni naszą markę w świadomości konsumentów. Zależy nam, byZalando.pl miało mocną pozycję na polskim rynku, a dzięki kooperacji z Nokaut.plbędziemy mogli szybciej osiągnąć ten cel.

 

Wtóruje mu Fabian Adaszewski, PR Manager Grupy Nokaut SA, właściciela porównywarki Nokaut.

 

Jest nam niezmiernie miło powitać Zalando.pl w gronie Klientów Nokautu. Dzięki nawiązanej współpracy baza naszej porównywarki powiększyła się o ponad 100 000 produktów, a nasi Użytkownicy mogą skorzystać z oferty sklepu, trzymającego wysoko poprzeczkę standardu e-sprzedaży. Szybka realizacja zamówienia, bezpłatna wysyłka niezależna od jego kwoty, wydłużony do 30 dni okres zwrotu towaru, to jakość obsługi, której życzymy wszystkim naszym Użytkownikom.

 

Zalando jest kolejną po C&A czy Spartoo rozpoznawalną na międzynarodowym rynku marką, która współpracuje z internetową porównywarką cen Nokaut.pl. Dotychczas liczba produktów dostępnych w kategorii Moda i styl wynosiła niemal 300 000. Współpraca z Zalando wpłynie znacząco na wzrost liczby oferowanych użytkownikom Nokautu produktów.

 

A to już wiesz?  Nowy krój na zimę – zupy instant WINIARY zmieniają opakowanie

 

______________________

Nokaut.pl – porównywarka cen wchodząca w skład Grupy Nokaut SA, jednego z liderów polskiego e-biznesu. Nokaut.pl może pochwalić się ponad 3. mln realnych użytkowników (Megapanel PBI/Gemius, lipiec 2012) i ponad 13. mln ofert publikowanych we współpracy z ponad 3.500 e-sklepami. W styczniu 2012 roku w rankingu przygotowanym przez serwis Wirtualnemedia.pl, porównywarka Nokaut.pl zajęła pierwsze miejsce wśród polskich porównywarek cen. Grupa Nokaut SA jako jedyna firma z Polski została w 2010 roku wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd. Obroty w sklepach internetowych wygenerowane w 2011 roku dzięki Nokaut.pl szacuje się na kwotę około 1 miliarda złotych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy