Daniagotowe

Zdrowe danie gotowe – wegetariański Gulasz STROGONOW

Zdrowe danie gotowe – wegetariański Gulasz STROGONOW
Wrocław, 7.11.2014 INFORMACJA PRASOWA MARKA : PRIMAVIKA ASORTYMENT: GULASZ STROGONOW 420g – nowe opakowanie Zdrowe danie gotowe – wegetariański Gulasz STROGONOW marki Primavika W NOWYM

Wrocław, 7.11.2014

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : PRIMAVIKA
ASORTYMENT: GULASZ STROGONOW 420g – nowe opakowanie

Zdrowe danie gotowe – wegetariański Gulasz STROGONOW marki Primavika W NOWYM OPAKOWANIU – aromatycznie i smacznie jak zawsze, nowocześnie jak nigdy dotąd

Aromatyczny, gęsty Gulasz Strogonow to bezmięsne danie gotowe, które właśnie tarfiło na rynek w zupełnie nowym czytelnym, jasnym i przejrzystym opakowaniu, wzbogacając tym samym ofertę marki Primavika – od wielu lat specjalizującej się w produkcji zdrowej, bezmięsnej żywności wolnej od wszelkiej chemii.

Gulasz Strogonow Primaviki ma same zalety! Jest bardzo smaczny, syty, wartościowy, błyskawiczny w przygotowaniu, oryginalny, komponowany tylko ze sprawdzonych, bezpiecznych składników i co najważniejsze zdrowy. strogonow Strogonow Primavika skierowany jest nie tylko dla wegetarian i wegan, ale dla wszystkich amatorów smacznej, lekkiej, zdrowej kuchni pełnej nowych smaków i urozmaiceń. Głównym składnikiem gulaszu Primaviki jest proteina sojowa zanurzona w pomidorowym sosie wzbogaconym aromatyczną cebulką i podkreślającymi smak przyprawami. Stanowiąca podstawę dania proteina sojowa – przygotowywana jest z soi pochodzącej z upraw ekologicznych, charakteryzuje się wysoką zawartością białka i błonnika, niską zawartością tłuszczu i sodu oraz odpowiednim dla człowieka składem aminokwasów, co korzystnie wpływa, między innymi, na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi.

Aby przygotować Strogonow Primaviki trzeba przelać zawartość słoika do garnka i podgrzać, a następnie co najważniejsze w tym daniu – połączyć ze słodką śmietaną lub śmietaną sojową i zagotować! Danie, zgodnie ze swoimi preferencjami, można wzbogacić np. ostrą papryką, pieprzem, smażonymi pieczarkami lub ogórkiem konserwowym. Słoik zawiera 4 porcje dania, więc z powodzeniem może stać się posiłkiem dla całej rodziny.

Nowe opakowanie zyskało proste, przejrzyste i estetyczne etykiety z ważnymi, widocznymi oznaczeniami informującymi na przykład czy produkt zawiera gluten lub czy przeznaczony jest dla wegetarian i wegan – to pozwala na zwiększenie komfortu podczas robienia zakupów i eliminuje konieczność drobiazgowej analizy składu.

A to już wiesz?  Świeże zioła, sery, oliwa z oliwek, pomidory

Producent: Primavika, www.primavika.pl

Opakowanie: 420 g

Cena: ok. 7.50 zł

* Primavika zajmuje się produkcją zdrowej żywności od 1998 r. Swoje przetwory przygotowuje tylko i wyłącznie ze składników pochodzących ze sprawdzonych źródeł, niemodyfikowanych genetycznie, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Misją firmy jest promocja zdrowego stylu odżywiania i wytwarzanie produktów dla wegetarian i wegan. W 2004 roku Primavika uruchomiła także linię ekologicznych produktów z certyfikatem bioeksperta z kontrolowanych upraw ekologicznych. Produkowane są one wyłącznie z naturalnych surowców pochodzących z gospodarstw ekologicznych, które dostarczają żywność wyprodukowaną w sposób naturalny, bez użycia nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy